Reportaż

piotr_doryn_2W ramach naszych usług, w oparciu o współpracę z Piotrem Doryniem, oferujemy również szeroko rozumiane usługi wideo-fotograficzne. Realizujemy nowoczesne, dynamiczne i skuteczne filmy promocyjne, korporacy jne oraz wideorelacje z wydarzeń prywatnych i firmowych (szkolenia, konferencje, eventy, wywiady).

Kreacja, scenariusz, realizacja zdjęć w Full HD, nowoczesny sprzęt i innowacyjne techniki montażu pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy doceniają dynamiczny montaż i chcą odbiec od dotychczasowych standardów oferowanych przez większość konkurencyjnych firm. W odróżnieniu od nich nie korzystamy z szablonów, każdy film jest inny, ponieważ każdy klient ma inne oczekiwania. Dlatego charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego projektu, tak aby klienci byli w zadowoleni w 100%.

Zapisu dokonujemy na lustrzankach firmy Canon, co pozwala uzyskać wyjątkową plastykę obrazu i nieosiągalną głębię ostrości dla zwykłych kamer. Dla lepszej rejestracji dźwięku używamy mikrofonów pojemnościowych kierunkowych i szerokokątnych. Dla uzyskania filmowego efektu i urozmaicenia ujęć stosujemy innowacyjne systemy stabilizacji obrazu typu Glidecam oraz Flycam. Wykonujemy również edycję materiałów dostarczonych przez klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z produkcjami Piotra: